Кулминацията на традиционния празник на кубратското село Бисерци бе вечерният концерт на площада пред НЧ „Стефан Караджа“. Изпълнения на самодейците от село Ловско, на вълнуващите народни песни на гостуващата певица Ирина Борисова от Русе и постановката „Как да обичаме“ на Театър-сцена „Назъм Хикмет“ – Разград зарадваха многобройните гости на сбора.
Мехмед АЗИЗ





