Отново се разболях. Този път бях хоспитализирана в Хирургичното отделение на разградската болница. Белота, красота, ред и дисциплина. Но… да си здрав.
Медицински сестри, операционни сестри, санитари – със самочувствие и забързани, много забързани. Всички се отнасят с уважение и етично не само към мене, но и към останалите болни.
Д-р Евгений Генев бе „моят“ операционен лекар. Той своевременно ми помогна, преди да се задълбочат проблемите. С прецизни ръце, умеещ да оперира, но и да отнема болката. Истински професионалист! Благодарение на Вас, д-р Генев, сега се чувствам изключително комфортно.
Благодаря и на моята лична лекарка д-р Елена Миличина и нейната мед. сестра Бобчева, на д-р Тодоров и неговата мед. сестра Николова, на винаги усмихнатия д-р Светлан Стоянов и на всички останали лекари в Хирургичното отделение.
Нека жителите на град Разград да знаят, че и в Разградската болница има добри лекари. Хвала Вам! Огромна благодарност!
Румяна ЦВЕТКОВА, Разград






„Винаги усмихнатия д-р Светлан Стоянов“ е най-гнусното човече , което някога съм срещал . Изключително некомпетентен „професионалист“ с нулеви задръжки и внимание към детайлите . Арогантен и агресивен , дори и когато има деца в същата стая . Една добра дума не мога да кажа за него . Той е най-простото същество , което някога съм срещал . Тея два метра които има , не компенсират жалкия му малък и изсушен мозък , като на вмирисана скарида . Най-големия боклук в МБАЛ Разград .
Ааааа , относно д-р Светлан Стоянов … дано Господ да си го прибере тоя файн шмекер , колкото се може по-скоро . Най-некадърния „доктор“ в цяла България . Да краде и да пита пари от всички може , обаче един преглед не може да направи като хората . Как не го е срам тоя смешник , че въобще съществува все още на тоя свят . Най-жалкото подобие на лекар , заклевам се . Надявам се да пукне , колкото се може по-скоро . Ще му се изсера на гробя на тоя пеееерас деа . Ковра скапата , пу деа и боклука деа . Свиленградски циханин поебани . Цървул раздрънкан . Бягай щи йева мамичката , миндил . Как не ти омръзна да те плюят , бе , клоун ? Кога ще се промениш към по-добро ? Утка посрана !
Доктор Светлан Стоянов е най-лошият и некомпетентен учител, който съм виждал досега. Вчера имах курс при него в „БЧК“ Разград. Викаше,унижаваше,обиждаше учениците постоянно без причина. Даже мене ме напсу,защото съм дал един грешен(силно казано) отговор, а пък се държах доста уважително с него. Отвартително поведение имаше. За съжаление такива ги държат много в нашата държава.