В парка „Владимир Друмев“ в Исперих мнозина деца демонстрираха своите творчески умения, създавайки цветни рисунки върху асфалт. Забавното събитие беше част от творческото ателие „Да опазим природата чиста“, което беше и зададената тема на малчуганите. Те бяха придружавани от своите майки и баби и се забавляваха, рисувайки с цветни тебешири по алеите. Накрая всеки получи подарък за участието си. Инициативата Творчески ателиета „Знам и мога“ се организират от Централна общинска библиотека „Петя Йорданова“ и Народно читалище „Съзнание – 1891“ в Исперих.
Ангел НИКОЛОВ





