
Разгневени от многобройните ями по пътя Разград – Самуил, водачи на МПС изразиха своя протест по уникален начин. По протежението на пътната отсечка до Самуил те са наредили износени автомобилни гуми от коли и камиони, показвайки с това, че ежедневно трошат автомобилите си по разбития път. Върхът на гнева им бе поставената табела с надпис „Хайде на избори 2026“.
Сега е моментът кандидатите за депутати и политическите партии да спечелят избирателите на своя страна, като кажат как и кога ще ремонтират пътя.
А пък избирателите е добре да си припомнят думите на един десен политик от средата на деветдесетте години на миналия век, когато не един път, а цялата държава бе разбита, който даде рецептата за решаване на проблемите: хора, излезте и гласувайте! Ние бихме допълнили: както гласувате, така ще живеете!
Шенол АХМЕДОВ






Малеее , какъв репортаж на този невероятен „журналистически “ уникум! Невероятния Шеееенол Ахмедооооов
Ох нали уж се отървахме от тоя капут шенол
Извинявам се предварително, но аз само да попитам… КАК обезщетихте хората с годишен абонамент за ЕКИП7 след закриването ви. БЛАГОДАРЯ…