• За нас
  • За реклама
  • Контакти
четвъртък, 18 юни 2026 г.
Няма резултати
Виж всички резултати
Вестник "Екип 7"
  • Последен брой
  • Новини
  • Kрими
  • Институции
  • Здраве
  • Култура
  • Оживление
  • Политика
  • Спорт
    • Интервю
    • История
    • Образование
    • Искам думата
    • Бизнес
    • Спонсорирано
    • ОП „Иновации и конкурентоспособност“
    • Електронен абонамент
  • Последен брой
  • Новини
  • Kрими
  • Институции
  • Здраве
  • Култура
  • Оживление
  • Политика
  • Спорт
    • Интервю
    • История
    • Образование
    • Искам думата
    • Бизнес
    • Спонсорирано
    • ОП „Иновации и конкурентоспособност“
    • Електронен абонамент
Няма резултати
Виж всички резултати
Вестник "Екип 7"
Няма резултати
Виж всички резултати
Начало Новини

Да, добре е да се протестира. Но щом не харесваш нещо, трябва и да гласуваш…и то умно!

от Вестник Екип 7
07 април 2026
в Новини
3
Да, добре е да се протестира. Но щом не харесваш нещо, трябва и да гласуваш…и то умно!

Разгневени от многобройните ями по пътя Разград – Самуил, водачи на МПС изразиха своя протест по уникален начин. По протежението на пътната отсечка до Самуил те са наредили износени автомобилни гуми от коли и камиони, показвайки с това, че ежедневно трошат автомобилите си по разбития път. Върхът на гнева им бе поставената табела с надпис „Хайде на избори 2026“.

Сега е моментът кандидатите за депутати и политическите партии да спечелят избирателите на своя страна, като кажат как и кога ще ремонтират пътя.

А пък избирателите е добре да си припомнят думите на един десен политик от средата на деветдесетте години на миналия век, когато не един път, а цялата държава бе разбита, който даде рецептата за решаване на проблемите: хора, излезте и гласувайте! Ние бихме допълнили: както гласувате, така ще живеете!

Шенол АХМЕДОВ

Коментари 3

  1. Sama ta svirki says:
    2 месеца ago

    Малеее , какъв репортаж на този невероятен „журналистически “ уникум! Невероятния Шеееенол Ахмедооооов

    Отговор
  2. Bai Ivan mia4a says:
    2 месеца ago

    Ох нали уж се отървахме от тоя капут шенол

    Отговор
  3. Николай Цонев says:
    2 месеца ago

    Извинявам се предварително, но аз само да попитам… КАК обезщетихте хората с годишен абонамент за ЕКИП7 след закриването ви. БЛАГОДАРЯ…

    Отговор

Вашият коментар Отказ

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing Vision
Вестник "Екип 7"

За нас

Вестник "Екип 7"

"Екип 7" излиза три пъти в седмицата: понеделник, сряда и петък в 16 страници, осем от тях с пълноцветен печат. Разпространява се на територията на цялата Разградска област с най-голямо проникване на вестникарския пазар.

Категории

  • Kрими
  • Бизнес
  • Здраве
  • Институции
  • Интервю
  • Искам думата
  • История
  • Култура
  • Новини
  • Образование
  • Оживление
  • Политика
  • Спонсорирано
  • Спорт

Партньори

  • Дигитална маркетинг агенция „Marketing Vision“

© 2025 Всички права запазени. Вестник "Екип 7" | Условия за ползване

Tекстовете и снимките в този сайт са авторско притежание на съответните приносители.
Публикуването на материали от www.ekip7.bg става само след съгласието на "Екип 7"!

  • Казина, които плащат мигновено в Мексико
  • Преглед на казино Pin-Up в Канада
  • Виртуални Казина: Възможности в Pin-up, Казахстан
Няма резултати
Виж всички резултати
  • Последен брой
  • Новини
  • Kрими
  • Институции
  • Здраве
  • Култура
  • Оживление
  • Политика
  • Спорт
  • Интервю
  • История
  • Образование
  • Искам думата
  • Бизнес
  • За нас
  • За реклама
  • Контакти
  • Електронен абонамент

© 2025 Всички права запазени. Вестник "Екип 7" | Условия за ползване

Tекстовете и снимките в този сайт са авторско притежание на съответните приносители.
Публикуването на материали от www.ekip7.bg става само след съгласието на "Екип 7"!

Бисквитки

Този уеб сайт използва бисквитки. Научи повече