От името на коалиция „Продължаваме промяната-Демократична България“ благодарим за бързата реакция и професионализма на служителите на Регионалната служба за пожарна безопасност във връзка с разразилия се днес пожар в сградата на Община Разград.
След изключително бързата намеса на пожарникарите, ситуацията е овладяна и пожарът вече е потушен. Показаният професионализъм на високо ниво заслужава адмирации!





