Държавният личен и отборен шампионат по колоездене за юноши и девойки младша възраст посрещна през уикенда колодрумът в Разград. Свои представители на пистата имаше разбира се и домакинът на събитието СКК „Спринт“.
Много добро представяне записаха възпитаниците на Мирослав Минчев в дисциплините, в които взеха участие. Сребърен медал на името на клуба и Разград записа Биянка Тодорова, която успя да се класира втора на 200 метра летящ старт. Състезателката ни се нареди на престижното четвърто място в надпреварата на 500 метра.
Калоян Стефанов пък остана на косъм от медалите, след като постигна 4-та позиция в спринта и на 500 метра от място. В квалификацията на 200 метра Коко регистрира трети резултат, но в оспорваното състезание за бронза отстъпи с 2 на 1 манша и така остана четвърти в класирането.





