26-годишен мъж от Разград беше задържан с дрога близо до офис на куриерска фирма в града. От пресцентъра на Областната дирекция на МВР съобщиха, че това е станало при проверка, извършена около 17.00 часа във вторник.
В хода на предприетите действия е установено, че разградчанинът държи 13.65 грама високорискови вещества, разпределени в пакетчета и устройства за пушене. При тестване съдържанието им е реагирало положително на марихуана.
По случая е започнато разследване, на този етап за престъпление по чл.354 А, ал.3 от Наказателния кодекс за притежание на високорискови наркотични вещества.
Арестът идва само ден след като 16-годишен ученик припадна близо до Средношколското общежитие в Разград, а в последствие стана ясно че е пушил вейп с неясно съдържание.






Ако този младеж беше депутатин и стоеше на първия ред в парламента и ако имаше голямо шкембе, никой нямаше да го закача, дори и да беше ортак с Таки от вис 2, Къро, Ами, Маргините от сик, Младен Маринов от вис 2, Орлин Алексиев и други бизнесмени на прехода …
Ако пък риташе топка и беше чел „Винету“,ако имаше и имоти в Дубай, и милиарди в офшорни сметки …