Шофьори се изправиха пред съда в Кубрат, след като се сбиха заради засечка на пътя в града. Около 14.40 часа миналата сряда 34-годишен кубратчанин се движел с автомобила си по улица „Витоша“. В същото време 39-годишен мъж от село Задруга опитал да му отнеме предимството. Започнала саморазправа с размяна на обидни изрази, закани и удари. Кубратчанинът ударил с юмрук в лицето другия водач и го съборил на земята.
Заради стореното на двамата са били съставени актове по Указа за борба с дребното хулиганство.
На заседание, проведено на 28 септември, Районен съд – Кубрат е постановил 150 лева парична санкция за шофьора от Кубрат и 100 лева глоба за този от село Задруга, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.





