Областната МБАЛ „Св. Иван Рилски“ обявява „Седмица на отворените врати“. Прегледи от днес до петък ще извършват здравните специалисти в Отделение по пневмология и фтизиатрия. Изследванията ще се провеждат всеки ден от 11 до 12 часа през посочения период.
„Седмицата на отворените врати“ се провежда в изпълнение на Националната програма за превенция и контрол на туберкулозата в България. Миналата година от хроничното инфекциозно заболяване страдаха осем души от област Разград.





