Веднъж вече пострадала от телефонни измамници пенсионерка, отново клъвна на въдицата им и им даде пари.
Около 15.00 часа в събота 80-годишната жена от исперихското село Малък Поровец получила обаждане на стационарния телефон, че се извършва полицейска операция за залавяне на измамници и е необходимо да окаже помощ, като предаде всичките си налични пари.
Минути по-късно възрастната жена чинно поставила в платнена чанта не само 2770 лева, но и 15 грама златни накити, след което излязла от дома си. Пакетът поставила под кошче за смет пред детската градина в селото.
По случая се води разследване, от полицията уточняват че същата жена през 2015 година е дала на телефонните измамници 9400 лева.





