Отборът на разградския
клуб „Спринт“ показа завидни резултати
и постигна много сериозен успех на
проведеното в събота и неделя в Пазарджик
републиканско първенство по колоездене
на писта за 12-14 годишни момчета.
Шестимата млади
разградски състезатели
/Искрен Василев, Никола Петков, Илия
Тодоров, Георги Радославов, Христо
Димитров и Мартин Петров/ показаха, че
Мирослав Минчев, най-добрият у нас в
пистовото колоездене през последните
години, вече се представя отлично и като
треньор и подготвя добра смяна.
На 200 и 500 метра Илия
Тодоров е със сребърни медали. Илия
Тодоров взе и бронз в дисциплината
„Омниум“ /многобой/.
В крайното отборно
класиране разградчани са трети – завиден
успех, като се има предвид, че сравнително
отскоро тренират и то при не най-добрите
условия, които имат на старичкия и
амортизиран разградски колодрум.





